החכמה HAKHOKHMA


  
Israel ram Chanchin thar HAKHOKHMA (Finvarna) Kartin chhuak... עיתון שבועי לבני מנשה
HOME PageKEIMAHNI אנחנוISRAELMIZORAMRam dangTualchhungPhone DirectoryFiamthuShidukhRadio/Tv B.MMember FileMipui FileWebsite'sFakna פרסומותCHANCHINBUHO MAI MAISPORT'SבעבריתForumShabat Luh hunArticle
 
בס"ד

 

        hakhokhma@walla.com

a liana CHAT-na --> here

HAKHOKHMA Toolbar download

   




Thil Thar

HAKHOKHMA Man & Woman of the Year 2009
תאריך: 10.01.2010 02:52

Hebrew zirna
תאריך: 11.12.2009 09:24

Truma
תאריך: 06.12.2009 00:15

Birth day Hebrew a chhutna
תאריך: 16.09.2009 02:23

מבזק חדשות Chanchin thar Hebrew in
תאריך: 29.06.2009 03:26

   




מזג האויר , Weather

 Vawiin khaw awmdan 

K.Arba---------    19 - 30 Co     

Nitsan----------   26 - 30 Co

Afula------------   26 - 33 Co

Sderot----------   26 - 30 Co   

Beit El-----------   19 - 30 Co

Aizawl-----------   25 - 28 Co


Calendar



תמוז - אב ה'תש"ע


יולי 2010
ראשוןשנישלישירביעיחמישיששישבת
        1
י"ט תמוז

2
כ' תמוז

3
כ"א תמוז

4
כ"ב תמוז

5
כ"ג תמוז

6
כ"ד תמוז

7
כ"ה תמוז

8
כ"ו תמוז

9
כ"ז תמוז

10
כ"ח תמוז

11
כ"ט תמוז

12
א' אב

13
ב' אב

14
ג' אב

15
ד' אב

16
ה' אב

17
ו' אב

18
ז' אב

19
ח' אב

20
ט' אב
תענית
21
י' אב

22
י"א אב

23
י"ב אב

24
י"ג אב

25
י"ד אב

26
ט"ו אב

27
ט"ז אב

28
י"ז אב

29
י"ח אב

30
י"ט אב

31
כ' אב

   




Kishurim

HAKHOKHMA
Megazine  

  
HAKHOKHMA facebook 
 
Sport Live

Benei Menashe SKYPE

Radio HAKHOKHMA 

 HAKHOKHMA
Album 
 
   
Benei Menashe'te - E.mail

Moshe Ilan ----------------------  mamrecom@walla.com

Itzkhak Colney ------------------ Itzkhak1982@walla.com

Jonathan David ---------------- gladilious@yahoo.com

Yoel Ilan ------------------------- joelilan@yahoo.com

R.Gurion Sela ----------------- gurion_sela@yahoo.com

Gideon Rei --------------------- gd_rei@yahoo.com

Gila Hnamte------------------- gila_hnamte@yahoo.com

Mimi Zote ---------------------- zote_mimi@yahoo.com

Khanan Hnamte ------------ khanan_hnamte@yahoo.com

Tsvi Khaute ------------------ tvikhaute@shavei.org

Esther Colney -------------- esty_colney@yahoo.com

R.Yehuda Gin -------------- vaiphei@walla.com

Ezra Chhakchhuak ------- ezrachhakchhuak@yahoo.com

Zimra Hnamte ------------ zphnamte@yahoo.com

Azriel Hmar --------------- ralshun@yahoo.com

Peer Tlau ----------------- tlau_peer@yahoo.com

Itzkhak Hmar ------------ gangsler@yahoo.com

Jeremia Hnamte ------ jrhnamte@yahoo.com

Lion Fanai -------------- Madinga13@yahoo.com

Yaron (Malkhut) Chawngthu --- yaron.mala@yahoo.com

Moris Ilan ------------- moris_ilan@yahoo.com

R.Nisim Manlun ---- nissimmanlun@yahoo.com

R.Shlomo Gangte -- sgangte@gmail.com

Shem Tov Pachuau -- plalmoipuia@yahoo.com 

Yosef Menashe (oma)--- ysefmenashe@walla.com

Orly Yelin --------------- orlyyelin@gmail.com

Joshua Benjamin----- dekel-yam@bezeqint.net

 
פארק אתרים מפת האתר דווח על הפרה ממשק ניהול